: 0 212 277 90 90

İLETİŞİM FORMU

[contact-form-7 id="5" title="Form"]
İLETİŞİM FORMU

Mükemmel Uygulamalar ile Size Rehber Olalım

Medikal cihazlar olup klinik ortamında uzman hekim denetiminde kullanılması zorunludur.

OPTİMİZE & AKILLI ABLATİF OLMAYAN
FRAKSİYONEL LAZER

Geleneksel cilt yenileme lazerlerinden çok farklı olan BABYFACEULTRA™, non ablatif fra.ksiyonel uygulama yoluyla cildi sağlıklı ve parlak olarak yeniden oluşturur. BABYFACEULTRA™, kişiye özel uygulamalarla sosyal hayattan kopmadan güzel sonuçlar almanızı sağlar

BABY FACE ULTRA™ uygulaması iki aşamalıdır

1-BABY FACE ULTRA™ Thulium Lazer ciltte hassas mikro kanallar oluşturur.

Baby Face Beauty 5- 6 dakikalık bir uygulamada dermise kadar ulaşan binlerce mikro ışın üretir ve cildin derin katmanlarında hassas mikro kanallar açar. Dakikada ortalama 6000 mikro kanal açarak bir yüzde ortalama 30.000 mikro kanal açılır. Açılan bu mikro kanallardan cildin ihtiyacına uygun ampul içeriği cilt altı katmanlara gönderilir, iyileşme içeriden dışarıya doğru başlar.

2-BABY FACE ULTRA™ Nano Ampuller lazer sisteminin açtığı mikro kanallardan cildin derin tabakalarına kadar nüfus ederler.

Baby Face Beauty uygulamasını başarılı kılan en önemli etken, nano teknoloji ile üretilen ampul içeriklerinin cilt bariyerini kolayca geçerek cildin derin tabakalarına kadar iletilebilmesidir. Bu amaçla serumların üretim aşamasından kullanım aşamasına kadar bir dizi özel teknoloji kullanılmıştır.

Nano teknoloji ile üretilmiş ampul içeriklerinin küçük partikül boyutları, ciltten emilimi arttırır ve uygulamadan optimum sonuçlar elde edilmesini sağlar. Thulium lazer sisteminin açtığı mikro kanallardan kolayca geçebilen parçacık boyutuna sahip olduklarından cildin derin tabakalarına kadar nüfus ederler ve ciltte süratle toparlanma, lekelerin renginde açılma fark edilir. Ayrıca ciltte mikro kanallar yoluyla oluşturulan kontrollü hasar kolajen ve elastin üretimini tetikler, daha genç ve daha aydınlık bir cilt ortaya çıkar.

VC Ampul (Askorbik Asit)

Güçlü antioksidan etkisiyle yaşlanma karşıtı C Vitamini (VC), oksidatif zararla mücadele ederek cildin daha parlak, daha genç ve daha sağlıklı görünmesine, güneş hasarının ve lekelerinin giderilmesine yardım eder. Foto yaşlanma ve foto hasarı belirtilerinde cildi gençleştirmeye yardımcı olur.

VA Ampul (Retinol)

Yaşlanmanın cilt üzerindeki etkilerini giderdiği bilimsel olarak kanıtlanmış A Vitamini (VA) daha spesifik olarak Retinol, kırışıklık ve ince çizgilerin azalmasına, cildin elastikiyetini yeniden kazanmasına destek olur. Aynı zamanda sebum dengelenmesi ve aktif akne tedavisine destek amacıyla da kullanılır.

TA Ampul (Traneksamik Asit)

Plastik cerrahi sonrası yara iyileştirmede yıllardır kullanılan Traneksamik Asit cildi aydınlatmaya, melazma ve benzeri lekeleri hafifletmeye, cilt kızarıklıklarını azaltmaya yardım eder. Cildi beyazlatmak ve parlatmak amacıyla da kullanılır.

RS Ampul (Resveratrol)

RS Ampul, düşük moleküler hyalüronik asit ile birleştirilmiş % 95 saflık oranında Resveratrol içerir. Ciltte kolajen sentezini uyardığı bilinen Resveratrol, anti- aging özelliği ile cildin elastikiyetinin ve yoğunluğunun artmasına destek olur. Premium anti-aging amacıyla kullanılır ve cildin daha ışıltılı, daha aydınlık ve daha genç görünmesini destekler.

 • FDA onayına sahip güvenli tedavi

 • Etkinliği klinik çalışmalarla kanıtlanmış başarılı sonuçlar

 • Kısa süreli uygulama

 • Ağrısız, yan etkisiz tedavi

 • Uygulama öncesi anestezi gerektirmez

 • Uygulama sonrası özel bakım gerektirmez

 • Hasta sosyal yaşamına hemen geri dönebilir

 • Aynı seansta leke azaltma, cilt gençleştirme gibi çoklu tedaviler yapılabilir

 • Kişiye özel tedavi protokolü oluşturulabilir

 • Tüm cilt tiplerine uygulanabilir

 • Her yaş grubuna uygulanabilir

 • Her mevsim uygulama yapılabilir

 • Hemen fark edilen ve kalıcılığını uzun süre koruyan gözle görünür sonuçlar

 • Yüksek hasta memnuniyet oranı

Kullanım Alanları

 • Non-Ablatif Cilt Yenileme

 • Cilt Gençleştirme

 • İnce Çizgi ve Kırışıklıkları Azaltma/Önleme

 • Leke Tedavisi (Çiller, Yaşlılık Lekeleri, Güneş Lekeleri)

 • Melazma

 • Aktinik Keratoz

 • Cilt Tonu Düzensizliklerini Giderme

 • Cilt Aydınlatma, Beyazlatma

 • Cilt Parlatma

 • Cilt Elastikiyetini Arttırma

 • Yağlı Ciltlerde Sebum Dengelenmesi

 • Aktif Akne

 • Akne İzi, Yara İzi

 • Dekolte Bakımı

 • El Bakımı

 • Boyun Gençleştirme

 • Koltuk Altı, Vajina Beyazlatma

FDA ONAYLI THULIUM LAZER LaseMD™

LaseMD, Lutronic thulium lazer teknolojisiyle ciltte dakikada 6.000 mikro kanal açar. Bu kanallardan kişinin ihtiyacına uygun olan aktif içeriği cildin alt katmanlarına gönderir, cilde aydınlık, parlak bir görünüm verir ve lekelerin, yara izlerinin, ince çizgilerin ve kırışıklıkların hafiflemesi ve yok edilmesine yardımcı olur, tüm yaşlanma belirtileriyle savaşan Amerikan FDA onayına sahip olan LaseMD cihazı Dünya da Doktorların son dönemde sıklıkla başvurduğu bir Thulium lazer teknolojisidir.

Hollywood Spectra Lazer™, pigmentasyon


sorunlarını tedavi etmek için özel olarak tasarlanmış lazer enerjisinin uygulanmasıdır. Uygulamada düşük yoğunlukta lazer enerjisi kullanılır, multi geçiş tekniği ile cilt yenilenir. Lazer enerjisi melanin pigmentlerini hedefler ve pigmentleri parçalar. Hollywood Spectra Lazer™, cilt dokusunun iyileştirmede, cilt düzensizliğini ve akne izlerini gidermede de kullanılır. Daha sağlıklı, daha canlı, daha pürüzsüz bir cilt ortaya çıkar. Hollywood Spectra Lazer™ Melazma ve diğer
pigmentasyon problemlerin uygulamasında dünyada ilk FDA onayına sahiptir cihazdır.

Clarity II daha hızlı lazer epilasyon sunmak için geliştirilmiş yüksek güçte Alexandrite + Nd:YAG lazer sistemidir. Tüm cilt tiplerinde lazer epilasyon, pigmente ve vasküler lezyonların tedavisinde kullanılır.

Clarity II farklı endikasyonları etkili ve güvenli bir şekilde tedavi edebilmek için geniş parametre yelpazesi sunar. Akıllı teknolojilerle donatılmış sistem, Alexandrite lazer epilasyon yaklaşımını tamamen değiştirmiştir.Clarity II yenilikçi tasarıma sahiptir. Tek bir fiber üzerinden her iki dalga boyu için 2-25 mm arasında değişen 12 farklı spot boyutuna sahiptir. Sezgisel arayüz ve parametre değişikliğinden sonra kalibrasyona gerek olmaması ile kullanıcı dostu bir sistemdir.

İhtiyacınız Olan Yerde Hassas Koagülasyon

Genius Akıllı RF Sistemi, enerjinin istenilen doku derinliğine tutarlı ve hassas bir şekilde iletilmesini sağlar. İletilen enerji sabit kalır. Ayarlanabilir gerçek zamanlı derinlik kontrolü ile hassas koagülasyon alanları oluşturulur.
Oluşan koagülasyon sonucu kolajen ve elastin üretimi artar; yara izlerinde ve cilt dokusunda iyileşme, ince çizgi ve kırışıklıklarda azalma, cilt elastikiyetinde artış süratle fark edilir.

eCO2 patentli Kontrollü Kaos Teknolojisine (CCT™) sahip ablatif cilt yenileme lazeridir. Sistem, her mikro lazer ışınını rastgele atan ve ardışık ışınların arasına maksimum mesafe koyan bir algoritmaya sahiptir. Bu akıllı algoritma, bitişik mikro-ablatif sütunlar arasındaki çapraz termal difüzyonu ortadan kaldırır. Böylece doku, atımlar arasında ısı dağılımını maksimum seviyeye taşır. Sonuç; daha etkili sonuçların daha hızlı iyileşme süresinde alınması ve arttırılmış güvenlik profilidir.

DermaV™ is a long-pulsed 532n KTP & 1064nm Nd:YAG Laser with the latest technology such as Cryogen Cooling, Variable Sequential Pulsing Technology, and Real-Time Temperature Sensing, which incorporates 25 years of R&D know-how from Lutronic. DermaV was confirmed by the Health Insurance Review and Assessment Service as an “existing technology” subject to medical care and non-benefit for “the treatment of hematoma and port-wine stain using Nd:Yag laser” and obtained the result of being eligible for action benefits. We expect DermaV to be a good alternative treatment for patients suering from such diseases.