: 0 212 277 90 90

İLETİŞİM FORMU

[contact-form-7 id="5" title="Form"]
İLETİŞİM FORMU

Medikal cihaz olup klinik ortamında uzman hekim denetiminde kullanılması zorunludur.

Medikal cihaz olup sadece uzman hekimler tarafından kullanılmalıdır.

Cildinizi sıkılaştırabileceğiniz, ince çizgilerinizi yumuşatabileceğiniz kısa ve ağrısız işlem! Tempsure Envi Sistemi, yüz ve vücudun kırışıklıklar, selülit tedavisi ve hatta vajinal gençleşme sağlamak amaçlı tasarlanmış dünyanın ilk tam vücut cilt sıkılaştırma sistemidir. Tempsure, kollajen üretimini teşvik etmek için radyo frekans dalgası yayan güvenli bir ısıtma cihazıdır. İşlem invaziv değildir ve sadece 20dk sürer. Öğlen aranızda gidebileceğiniz ptatiklikte bir uygulamadır. Daha evvel bu ve benzeri cihazlar vardı.Tempsure’un farkı; dalgaların deri altına iletilme biçimidir. Yüksek teknolojisi sayesinde, sinirleri diğer cihazlara kıyasla çok daha az uyarır, bu da herhangi bir acı olmadan, daha yüksek bir sıcaklık kullanılabilmesini sağlar. Uygulama, bu sayede daha hızlı ve etkin olur.

Uygulama süresi, alanın büyüklüğüne göre değişir. Değişiklik hemen hissedilir, esas sonucu 4/6 hafta sonrası alabilirsiniz. Tempsure ile üretilen kollojen kalıcıdır.

Sonuçları ve Konforu ile Teknolojide BÜYÜK SIÇRAMA!

Cynosure'un TempSure Envi teknolojisi, kolajeni yenilemek, alın kırışıklıkları, kaş arası çizgileri, kaz ayakları ve gülümseme çizgilerinin görünümünü azaltmak için cildin derinliklerine ısı verir ve vücudun kolajen üretmesini sağlar. 

GLORIA MAISON
SHARON KELLY

Sonucu çok etkili, kaz ayağı çizgilerim artık çok daha yumuşak. Kaş aramda da sonuç harika. Dolgu yaptırmayı düşünüyordum, vaz geçtim.

 

Kendimi kesinlikle daha iyi hissediyorum.

Uygulamayı 4 kez yaptırdım. Daha ilk seferinde farkı görebiliyordum ama dermatologumun önerdiği seansları tamamladıktan sonra, daha iyi sonuç aldım. Artık bu sonucu korumak için; yerçekiminin cilde etkisiyle baş etmek adına her sene birkez yaptırmaya karar verdim.

Nasıl Çalışır?

Hedef dokuları ısıtarak uygulanan; cildi sıkılaştırmak, yeni kırışıklıkların oluşumunu önlemek veya ortadan kaldırmak, mevcut kırışıklıkların herhangi bir iğne, çürük veya kesi olmadan görünümünü yumuşatmak için kullanılan radyo frekans dalgalarıdır. Frekansın sağladığı ısı 1 sn den kısa sürede 39-45 dereceye ulaşır.

Tempsure Nevi, tüm cilt tonları için güvenlidir ve kesinti süresi yoktur. En iyi sonuç için mutlaka tekrarlanmalıdır. Tedaviler alanın büyüklüğüne göre 10 dakikadan 1 saate kadar sürebilir. Tedavi sırasında sadece sıcaklık hissedilir, acı veya ağrı yoktur. Görünen hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.

 

Yüz ve vücut bakımı uygulaması için kişiye özel farklı boyutlarda aplikatörleri bulunmaktadır.  10mm, 15mm ve 20mm el aparatları; hafif ile orta dereceli yüz kırışıklıklarının yumuşatılması için endikedir. 18mm, 25mm ve 30mm aparatlar; göğüs, karın, dirsekler ve diz üstünde kullanılmak üzere tasarlanmışlardır.

Hangi Alanlarda Kullanılabilir?

  • Ciltte gevşeme ve kırışıklık olan her alanda kullanılabilir.
  • Yüz Bölgeleri: Kaş arası, göz çevresi,ağız çevresi, alın, çenevaltı, boyun çizgilerinde
  • Vücut Bölgeleri: Boyun, göğüs, eller, kollar, direskler, karın, uyluklar, diz üstü, popo altı, dış vajina gibi..,

Radyo Frekansı, Otomatik Olarak Kendi Ayarlar

Terapötik Mantık Kontrolü (TLC), doku terapötik sıcaklığa ulaştığında bir zamanlayıcıyı aktive ederek her seferinde RF’nin düzgün bir şekilde verilmesini sağlar. Tedaviler tüm cilt tipleri için güvenlidir ve hastaların% 96’sı TempSure’u rahat olarak tanımlamıştır. 

  • -100 kata kadar daha hızlı tepki süresi ile sınıfının en iyisi sıcaklık algılama cihazıdır.
  • -Ugulamasi pratik ve kolaydır, riski yoktur.
  • -4MHz RF iletimli güçlü 300W jeneratör ile diğer uygulamaları destekler.
  • -Kişiye özel tedaviler için 10 mm’den 20 mm’ye kadar üç tip uygulama başlığı vardır.
  • -Ağrı ve acısız olmasından dolayı hasta memnuniyeti oldukça yüksektir.

Sıkça Sorulan Sorular:

@ Tempsure uygulamasından ne kadar sonra PRP veya Botox yaptırabilirim?

Uygulamanın öncesi ve sonrası iki hafta bu uygulamaları yaptırmamanızı öneriyoruz.

@ Tempsure uygulamasında acı, ağrı sonrasında görünümde bariz kızarıklıklar olur mu.

İşlem tamamiyle ağrısız olup öğle tatilinde yaptırabileceğiniz pratik ve yan etkisiz bir uygulamadır.