: 0 212 277 90 90

İLETİŞİM FORMU

[contact-form-7 id="5" title="Form"]
İLETİŞİM FORMU

30 dakikada 24.000 mekik !!!

Medikal cihaz olup sadece uzman hekimler tarafından kullanılmalıdır.

Stimsure ile tüm kas hareketleri konforlu atmosferde ve yorulmadan mümkün

Yeni Stimsure elektromanyetik cihaz ile, hem doğal kaslı görünüme hem de homojen sonuca sahip olabilirsiniz. Stimsure, sadece 20-30 dakikada 24.000 kas kasılması sağlar.
• Güvenilir sonuç, gözle görülür fark…
• Hedeflenen kas grubuna bağlı olarak 20-30 dakikalık kısa tedavi süresi ile etkili sonuçlar için 6-8 uygulama gerekmekte ve haftada en az 2 kez olmalıdır
• Stimsure ile optimum sonuç için kişiye özel uygulama planı yapılabilir.

StimSure Nasıl Çalışır?

StimSure başlıkları elektromanyetik bir alan yaratır ve bağlandığı kaslarda elektrik akımı oluşturur.
Kaslar egzersiz sırasındaki gibi büzülür. Stimülasyon kasları gergin tutar 'maksimum kasılma' sağlanır.
Elektrik akımı, vücut kaslarının motor nöron hücrelerindeki aksiyon potansiyelini uyarır ve bu kas kasılması, kas liflerinin daha verimli büyümesine neden olur.

StimSure, karın, popo, bacak ve kollar kaslarına yönelik kasları güçlendirmek amaçlı invazif olmayan bir vücut şekillendirme sistemidir. 

StimSure, elektromanyetik alan oluşturarak elektrikle çalışan bir tıbbi cihazdır ve kasları uyarır. Bireysel sonuçlar kişiden kişiye değişlik gösterir. Amaç kilo kaybettirmek değildir. Vücut kas indeksinin arttırılmasıdır.

Ameliyat Yok Anestezi Yok

Stimsure ile vücudunuzda fark yaratmak oldukça basit ve pratik. 30 dakikalık seanslarla vücudunuzun karın, popo, kol ve bacaklarınıza uygulanabilen son teknoloji ile spor salonuna gitmeden, antrenman yapmadan antrenman yapmış vücut görünümünü sağlıyor.

Ameliyatsız BBL

Tıbbi alandaki diğer uygulamalarda popo yağı aldırmak için ameliyat yapılması gerekirken bu uygulamada benzer oranda bir yağ kas aktivitesi ile doğal olarak yakılır. 30 dk da popo bölgesi için 20.000 squat hareketine denk gelen bir vücut aktivitesi oluşturur.

Stimsure ile Zahmetsiz Fark Yaratın!

Stimsure, Kas yaparken aynı zamanda yağ̆ yakmanızı sağlayan tek cerrahi olmayan işlemdir. Vücut şekillendirme işlemlerinin içinde devrim yaratan en son teknolojik gelişmedir. Diğer teknolojiler yağ azaltmaya amaçlı çalışırken Stimsure kas yaparak yağ yakar ve fit bir görünüm elde etmenizi sağalar.

Stimsure ın farkı nedir.

Dünyada sadece yağları hedefleyen değil, aynı zamanda kaslarınızı da oluşturan tek uygulamadır.. İşlem, bir ısıtma/soğutma prensibine dayalı çalışmaz, bu nedenle yara izi, yanma şişme riski bulunmamaktadır.

Nasıl faydalanabilir

Stimsure, ilk olarak yağın altındaki kas temelerini oluşturup sağlamlaştırır aynı zamanda kas yoğunluğunun artması ile karın yağının azalmasını sağlar. Aynı anda hem daha ince hem daha atletik bir vücut hatının ortaya çıkmasına yardımcı olur. İkincisi, kalçalara uygulandığında Stimsure kişilerde uzun süredir istedikleri daha kalkık, atletik bir popo sağlar. Dünyadaki tek cerrahi olmayan kalça kaldırma işlemidir. Stimsure ile popo yağlarını aldırmak ve popo kaldırmak için kişilerin artık ameliyat olmasına gerek yoktur. Kas yoğunluğu artarken şekilli daralmada gerçekleşir.

Güvenli, bir işlemdir

Stimsure,  hakkındaki en iyi şey budur. Uygulama yaptıran kişilerin hepsi işlemin tamamen ağrısız olduğunu ve yoğun bir egzersiz yapmış gibi hissettiklerini paylaşmışlardır. İşlem sırasında uzanıp rahatlayabilirsiniz.