: 0 212 277 90 90

İLETİŞİM FORMU

[contact-form-7 id="5" title="Form"]
İLETİŞİM FORMU

Tüm cilt tipleri için… Tek bir cihaz. 

Medikal cihaz olup klinik ortamında uzman hekim denetiminde kullanılması zorunludur.

Medikal cihaz olup sadece uzman hekimler tarafından kullanılmalıdır.

Bütün cilt yenileme işlemlerinde...

Venus Viva ™, sosyal hayata kısa sürede dönüş yapabileceğiniz, olağanüstü sonuçlar veren, her cilt tipine uygulanabilir yeni jenerasyon bir cilt yenileme cihazıdır. SmartScan ™ teknolojisine sahip NanoFraksiyonel Radyo Frekansı (RF) ile güçlendirilmiş olan bu cihazdır.  Hafiften şiddetliye tüm cilt hasarlarının giderilmesinde pıhtılaşma ve yüzey yenileme kontrolünü sağlayan fraksiyonel bir radyo frekans sistemidir. Venus Viva ™ diğer cilt yenileme cihazlarını hafif, masaüstü bir cihazla değiştirebilir. Cilt yenileme uygulaması bütün cilt tipleri için güvenli ve iyileşme süreci hızlıdır.

Cihaz Özellikleri;

 • Ciltteki görünür gözenekleri azaltır.
 • Yaşlanmanın belirtilerini azaltır.
 • Dokusal düzensizlikleri yok eder.
 • Derin çizgi ve kırışıklıkları azaltır.
 • Boyun çizgilerini iyileştirir.
 • Dekolte bölgesindeki yumuşak dokuyu azaltıp sıkılaştırır.
Dr. Glynis Ablon, Dermatolog
Dr. Michael H. Gold Dermatolog
Dr. Elizabeth, Medikal Estetik Doktoru

“Venus Viva ™ her gün; akne izlerini, ince çizgileri, daha derin çizgileri ve dokusal değişiklikleri iyileştirmek için kullandığımız harika bir cihazdır. Geçmişte, aynı görünümü yaratmak için çok sayıda iyileşme süresi geç kalan cilt yenileme lazerleri kullanmak zorunda kaldık. Şimdi Venus Viva ™  gerçekten büyük bir fark yaratıyor. Deneyenler buna bayılıyor! ”

“En son fraksiyonel radyo frekans cihazı olan Venus Viva ™, hasar görmüş cilt, çizgiler ve kırışıklıkların yanı sıra akne ve travmatik yara izlerinde iyileşmede mükemmel sonuçlar verdi. Geniş kaplama alanı ve SmartScan ™ özelliği ile bu gelişmiş teknoloji, fraksiyonel işlemlerde oyun alanını büyük bir yenilik olarak giriş yaptı. Venus Viva ™ doktorlar, klinikler ve uygulama yapılan kişiler için bir oyun değiştirici. ”

“Uygulamayı yaptırmak isteyen kişilerin çoğu bize geliyor, çünkü invaziv işlemler ve cerrahi seçenekleri istemiyorlar. Hafif bir şey istiyorlar. Doğal görünmek istiyorlar,  Venüs Viva ™ ‘nın en büyük avantajlarından biri; bu doğal görünümü sağlamasıdır. Özellikle yüz konusunda oldukça başarılıdır. Hiçbir şeyi değiştirmiyoruz; kliniğimize gelenlere her zaman sahip oldukları aynı yüzü veriyoruz … sadece daha gencini. ”

İhtiyacınız olan tek cilt yenileme sistemi

Venus Viva™ derin kırışıklıklar, sivilce izleri, büyük gözenekler, eşit görünmeyen doku, pigment bozuklukları ve gerdirme izlerini için en son çözümdür. Ani ve uzun süreli sonuçları ile güvenli, noninvasif ve etkilidir.

Venus Viva™ devrimsel NanoFraksiyonel Radyo FrekansıTM (RF) ve SmartScanTM teknolojisi ile çalışır ve tüm cilt tipleri için güvenlidir. Venus Viva™ artırılmış kişi deneyimi için minimum rahatsızlık seviyesinde cildi ısıtma işlemiyle üstün sonuçlar sunar.

Venus Viva™ nın diğer cihazlardan farkı SmartScan teknolojisi kullanmasıdır. Bu sistem; yenileme ve iyileşme sürecini hızlandırır. En az acı ile en çok bölgeye nüfuz eder.  Daha güvenli ve gelişmiş enerji aktarımı sağlar. Uygulama sonrası en düşük bekleme süresi ile cildi gençleştirir.

TEKNOLOJİ

Venus Viva ™ iki aplikatör içerir: cildin ablasyonu ve yeniden yüzeylenmesi gerektiren prosedürler için NanoFraksiyonel Radyo Frekansı (RF) aplikatörü ve invaziv olmayan kırışıklıkların azaltılması için DiamondPolar ™ aplikatörü *.

NANOFRASYONEL RF ™ UYGULAMASI

 • Akne izleri ve diğer yara izlerini, stria, rosacea, diskromya, derin kırışıklıkları, genişlemiş gözenekler ve tüm cilt tipleri için düzensiz cilt dokusu ve pigmentasyon görünümünü azaltmaya yardımcı olur, cildi yeniler.
 • Yayınlanmış bir klinik çalışma, son işlemden dört hafta sonra, toplam yüzey alanı, stria alba’nın uzunluğu ve genişliğinin taban çizgisinden önemli ölçüde azaldığını göstermiştir (p <0.001). Doku, boyut ve genel iyileşme değişiklikleri için “Memnun” ve “Çok Memnun” kişi memnuniyeti puanları sırasıyla% 96.67,% 93.94 ve% 96.97 dir.
 • Başka bir klinik çalışma, NanoFractional RF ™ ‘nin cilt dokusunu ve pigmentasyonu iyileştirmede oldukça etkili olduğunu göstermiştir. 

PATENTLİ BAŞLIK TEKNOLOJİSİ

 • Sektördeki en büyük spot boyutlarından biridir ve 700’e kadar darbe gönderir
 • Enerji taranır ve iğne şeklindeki uçlardan dokuya derinlemesine nüfuz eder.
 • Enerji, tek bir uçta değişken enerji yoğunluklarında pim başına az yer kaplayarak (160 x 38 µm ) dağıtılır, bu da daha hızlı yara iyileşmesi için üniform bir şekilde enflamatuar hiperpigmentasyon (PIH) riskini azaltır ve aralarında yeterli sağlam doku bırakır. Uygulama sonrası doku görünümünün iyileşme süreci kısadır.
 • Geri dönüşümsüz pedleri homojen enerji iletimi sağlar, böylece daha güvenli ve tutarlı klinik sonuçlar elde edilir

SMARTSCAN ™ TEKNOLOJİSİ

 • Doktor/Estetisyen uygulama sırasında maksimum esneklik ve kontrol için özelleştirilmiş dizayn üretmesini sağlayan benzersiz algoritma ve dizayn seçim teknolojisi kullanır
 • Epidermis ve dermis bölgesinin kesirli bir şekilde ablasyona ve pıhtılaşmasına izin verir, bu da hafif ila şiddetli cilt problemleri için daha etkili cilt yenileme sağlar.
 • Başlıkların işlem sırasında değiştirmeye gerek kalmaz. Bu uygulamaları daha basit, daha hızlı ve daha uygun maliyetli hale getirir; yatırım getirisinin artmasını sağlar.

(MP) TEKNOLOJİSİ İLE DIAMONDPOLAR ™ APLİKATÖRÜ

 • Orta ila şiddetli kırışıklıkları ve ritidleri uygulama yapmak için Multi Polar Radyo Frekansı (RF) ve Pulsed Elektro Manyetik Alanların (PEMF) bir kombinasyonu olan tescilli (MP) teknolojisini kullanır
 • Multi-Polar RF, birden fazla doku derinliğine homojen enerji ve hacimsel ısıtma sağlamak için karmaşık bir algoritma kullanır, böylece ısının hızlı ve güvenli bir şekilde birikmesini ve işlem boyunca terapötik sıcaklığın kolay korunmasını sağlar.
 • Multi Polar RF’nin etkisi, aplikatörün elektrotlarından yayılan termal olmayan bir mekanizma olan PEMF ile güçlendirilmiştir.
 • RF fibroblastları ısıtır ve doğrudan uyarır, PEMF büyüme faktörü FGF-2’nin salınmasıyla fibroblast proliferasyonunu indükler
 • Sinerjistik (MP) ile PEMF fibroblast çoğalmasına neden olduğu bilinen ve büyüme faktörü salınması yoluyla yeni kollajen üretimini teşvik ederken, RF doğrudan fibroblastları uyarır FGF-2 
 • Benzersiz elektrot yerleşimi, gözlerin etrafında, çene boyunca ve diğer küçük alanlarda uygulamaya izin verir.