: 0 212 277 90 90

İLETİŞİM FORMU

[contact-form-7 id="5" title="Form"]
İLETİŞİM FORMU

Teknik Servis

Ortadoğu Medikal, 1997 yılıdan bu yana Türkiye distribütörlüğünü yaptığı CYNOSURE lazer sistemlerinin TEK yetkili teknik servisidir.

Cynosure cihazlarını kullanırken dikkat edilmesi gerek hususlar için tıklayınız.

8 mühendisden oluşan profesyonel teknik kadro, 14 yılı aşkın bir süredir kesintisiz olarak Ortadoğu Medikal, bünyesinde yer almaktadır.

Uzun yıllar aynı firmada, aynı cihazlara destek vermenin avantajını, Amerika ve Avrupa’da aldıkları yurtdışı eğitim programlarıyla birleştiren teknik ekip, siz kullanıcılara “koşulsuz müşteri mutluluğu” sunmak için çalışmaktadır.

Satış sonrası müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Ortadoğu Medikal, tatil günleri dahil Türkiye’nin her köşesine, en geç 24 saat içinde servis hizmeti verebilmektedir.

Geniş yedek parça stoğu ve Back-up hizmetlerine verdiği önem de Ortadoğu Medikal’in, sektörün liderleri arasında yerini almasında önemli olmuştur.

CYNOSURE lazer sistemleri dışında, yine Türkiye distribütörlüğünü yaptığı tüm Medikal Estetik Cihazları için de aynı kalite ve hızda servis sunabilmektedir.

Birebir müşteri odaklı çalışan teknik ekip, müşterilerinin her türlü sorununu aynı özen, ciddiyet ve içtenlikle çözmeyi ilke edinmiştir.

Ortadogu Medikal olarak bize göstermiş oldugunuz güvene tesekkür ederiz.

Teknik servis ile ilgili her türlü dilek, memnuniyet, öneri ve varsa şikayetlerinizi info@ortadoguas.com eposta adresine gönderdiğiniz takdirde, konu ile ilgili en kısa süre içerisinde size geri dönüş yapılması, Ortadoğu Medikal’in önceliğidir.