: 0 212 277 90 90

İLETİŞİM FORMU

[contact-form-7 id="5" title="Form"]
İLETİŞİM FORMU

Ameliyatsız Lazer Lipoliz

 

SculpSure karın ve bel çevresinde ameliyatsız lazer lipoliz yaptığına dair FDA onayına sahip dünyanın ilk ve tek non-invaziv lazer lipoliz cihazıdır.

1060 nm dalga boyunun adipoz dokular tarafından yoğun absorpsiyonu dermisteki minimal absorpsiyon ile birleştiğinde, 25 dakikada SculpSure ile her cilt tipinde mükemmel sonuçlar elde edilir. Uygulamadan sonra parçalanmış yağ hücreleri vücudun doğal sistemi tarafından vücuttan elimine edilir. İnatçı yağ oranında %25 azalma olur. İlk sonuçlar 6 hafta sonra görülür, optimum sonuç 12 hafta sonra ortaya çıkar.

Vücut şekillendirme teknolojilerinde gelinen son nokta Sculpsure kolay, konforlu ve güvenli 25 dakikalık bir uygulamadır.

Avantajları

 

 • Adipoz dokuların yapısının bozulması için gerekli olan 42C – 47 C optimum ısı sağlar.
 • İnatçı yağ oranında %25 azalma
 • 25 dakika kısa uygulama süresi
 • Çevre dokuya zarar vermez
 • Hasta konforu için kontak soğutma
 • Etkin sonuç için tescilli enerji modülasyonu
 • Tüm vücut ve cilt tiplerinde (cilt tipi I-VI) uygulanabilir
 • Özel geliştirilmiş vakumsuz, kolay yerleşen aplikatör tasarımı
 • Eller serbest uygulama
 • Kolay ve güvenli bağlantı sistemi
 • Ameliyatla lipolize kıyasla düşük maliyetli uygulama
 • Kısa iyileşme süresi
 • Uygulama sonrası korse vs. gibi özel bakım gerektirmez

VÜCUT ŞEKİLLENDİRMEDE DÜNYADA ve TÜRKİYE’DE BİR İLK

 

SCULPSURE SUBMENTAL UYGULAMASI İLE DAHA BELİRGİN YÜZ OVALİ

‘’Submental’’ yani gıdı bölgesindeki fazla yağlardan artık Sculpsure ile sadece 25 dakikada kurtulmak mümkün. Bu bölgedeki yağ azaltımı konusunda FDA onayına sahip olan Sculpsure ile ameliyata gerek kalmadan son derece pratik bir yöntemle yüz ovali belirginleşir ve daha genç bir görünüme kavuşulur.

SculpSure Times Square’da

Güvenli, Konforlu Uygulama

 

SculpSure diyet ve egzersize dirençli olan sorunlu bölgelerdeki yağların %25’inden sadece 25 dakikada kalıcı olarak kurtulmayı sağlar.

Tedavi başladığında hissedilen soğutma işlemi tüm tedavi boyunca devam eder ve tedavi sırasında cildi rahatlatmaya yardımcı olur.

NEDEN SculpSure?

SculpSure adeta bir heykeltıraş gibi vücudunuzu şekillendirir. Sculpsure ile vücuttaki inatçı yağlardan ameliyata gerek kalmadan son derece pratik bir yöntemle sadece 25 dakikada kurtulmak mümkündür. Ameliyatla tedaviye kıyasla çok daha ekonomik olması, hiçbir iyileşme süresi gerektirmemesi (hasta sosyal yaşamına hemen dönebilmektedir) ,acısız,konforlu ve son derece güvenli bir uygulama olması tercih sebebidir. Ameliyatla lazer lipoliz sonrası oluşan morluk, ödem vs. gibi problemler oluşmaz. Yine ameliyatla lazer lipoliz sonrası minimum 3 hafta giyilmesi gereken korseye gerek yoktur. % 90 Hasta memnuniyet oranı ile vücut şekillendirmede en çok tercih edilen en son teknolojidir.

SculpSure KULLANIM ALANLARI?

Karın, basen, bel, sırt, kol, bacak bölgelerindeki inatçı yağların kalıcı lipolizinde kullanılır.

SculpSure UYGULAMA SONRASINDA YAN ETKİ OLUŞUR MU

SculpSure uygulama esnasında ve sonrasında hiçbir yan etki oluşmaz. FDA onayına sahip son derece güvenli bir sistemdir.

SculpSure AĞRILI BİR UYGULAMA MIDIR?

Uygulama esnasında ve sonrasında hiçbir acı, ağrı hissedilmediğinden lokal veya genel anestezi uygulanmaz. Hasta konforu için kompakt soğutma sistemine sahiptir. Eller serbest son derece konforlu bir uygulamadır.

SculpSure KİMLERE UYGULANABİLİR?

SculpSure kadın-erkek tüm yaş gruplarına, tüm vücut ve cilt tiplerine (cilt tipi I-VI) ,tüm mevsimlerde uygulanabilir.

SculpSure KAÇ SEANS UYGULANIR?

Tek bir seans uygulama yeterlidir. Nadiren inatçı yağ oranının çok fazla olduğu durumlarda 2. veya 3. seans gerekebilir.

SculpSure SONUÇLARI NE ZAMAN GÖZLENİR

Uygulamadan 6 hafta sonra hızla değişim gözlemlenir, kıyafetlerin bollaştığı fark edilir. Optimum sonuç 12 hafta sonra ortaya çıkar.

SculpSure UYGULAMA SONRASINDA HERHANGİ BİR BAKIM GEREKİR Mİ?

Hiçbir özel bakım gerektirmez. Korse giyilmesine gerek yoktur. Parçalanmış yağın vücuttan atılımının hızlandırılması için bol su içmek, yürüyüş tavsiye edilir.

SculpSure UYGULAMA SÜRESİ NE KADARDIR?

Sadece 25 dakikada inatçı yağ oranında % 25 azalma sunan tek sistemdir.

İLGİLİ VİDEOLAR

Klinik Makaleler

Decorato JW, Sierra R, Chen, B. Clinical and Histological Evaluations of a 1060nm Laser Device for Non-Invasive Fat Reduction. Paper presented at: 2014 Annual American Society for Laser Medicine and Surgery Conference; April 2-6; Phoenix, AZ.

Katz B, Doherty S. A multicenter study of the safety and efficacy of a non-invasive 1060 nm diode laser for fat reduction of the flanks. Paper presented at: 2015 Annual American Society for Laser Medicine and Surgery Conference; April 22-26; Kissimmee, FL.

Bass L, Doherty S. Non-Invasive Fat Reduction Of The Abdomen With A 1060nm Diode Laser. Paper presented at: 2015 Annual American Society for Laser Medicine and Surgery Conference; April 22-26; Kissimmee, FL.