: 0 212 277 90 90

İLETİŞİM FORMU

[contact-form-7 id="5" title="Form"]
İLETİŞİM FORMU

Q-Switch Teknolojisinde Devrim

Revlite Sl üstün teknolojisi ile tüm renkteki dövmelerin silinmesinde tüm cilt tiplerinde hızlı ve güvenli tedavi olanağı sağlar.

Kanıtlanmış Güvenilirlik: Hakkındaki klinik çalışmalar ile dünya çapında altın standart Q-Switch Lazer olarak kabul görmüştür.

Eşsiz Çok Yönlülük:  

 • Patentli Smart Infinite başlık daha hızlı uygulama için geliştirilmiştir.
 • 1,2-8,5 mm spot genişliği ve 0,1 mm ayarlanabilir özelliğiyle hassas tedavi sağlar.
 • Sezgisel Grafik Kullanıcı Arayüzü (GUI) uygun tedavi parametrelerinin önceden ayarlanabilmesini sağlar ve hazırlık süresini kısaltır.

Maksimum Güç:

 • Yüksek zirve gücü ve kısa pulse süresi fotoakustik etki ile hedef kromoforu parçalarken çevre dokuya verilen hasarı minimuma indirir.
 • Düzgün Yuvarlak Atış Profili: Sıcak nokta ve sivrilmeler içermeyen homojen ve düzgün yuvarlak bir atış profilidir. Enerjinin daha etkin iletilmesini sağlar, enerji cilde eşit olarak dağılır ve potansiyel yan etkileri azaltır.

Kullanım Alanları

 • Dövme Silme (Tüm Renklerde)
 • Epidermal ve Dermal Pigmente Lezyonlar
 • Non-Ablative Cilt Yenileme
 • Cilt Gençleştirme
 • Kırışıklık ve İnce Çizgiler
 • Akne Skarı
 • Yara İzleri
 • Melazma
 • Gözenek Sıkılaştırma
 • Vasküler Lezyonlar
 • İnce Tüy Epilasyonu
 • Tüy sarartma

4 Dalga Boyu & Sınırsız Potansiyel

Revlite Sl tüm renklerdeki dövmeleri siler.

Tüm cilt tiplerinde kullanılır.

Geniş bir endikasyonda FDA onayına sahiptir.

1064 nm: Derin peneterasyon ve düşük melanin emilimi ile dövme silmede en çok tercih edilen dalga boyudur. Özellikle siyah, kahverengi renklerdeki dövmelerin silinmesinde çok etkilidir.
532 nm: Kırmızı, turuncu, kahverengi renklerdeki dövmelerin silinmesinde başarılıdır. Yüzeysel peneterasyon özelliğiyle epidermal pigmente lezyon tedavisinde idealdir.
585 nm (Opsiyonel): Gökyüzü mavisi, mor gibi zor silinebilen dövmelerin tedavisinde başarılıdır.
650 nm (Opsiyonel): Yeşil renkteki dövmelerin silinmesinde kullanılır.

Patentli FotoAkustik Pulse Teknolojisi PTP ™

 • PTP’nin çift pulse modu cilde soğuma süresi tanıyarak maksimum enerjinin single pulse olarak verilmesini sağlar.
 • Atımlar arasındaki mikro saniyelik geçişler yüksek enerji ile etkin tedavi sağlarken hasta konforunu üst seviyeye çıkarır.

REVLITE SL İle Dövme Nasıl Silinir?

Revlite Sl’in kullandığı özel dalga boyları cilt yüzeyine zarar vermeden cilt altındaki dövme pigmenti tarafından emilir. Lazer enerjisi dövme pigmentini küçük parçacıklara ayırır. Daha sonra vücudun doğal filtresi sistemiyle bu parçalar vücuttan atılır.

REVLITE SL İle Her Renk Dövme Silinir Mi?

Evet, 4 dalga boyuna sahip Revlite Sl ile tüm renklerdeki dövmeler silinebilir.

REVLITE SL İle Dövme Silme Kaç Seans Sürer?

Dövmenin yaşı, derinliği, kullanılan boyanın cinsi gibi etkenlere bağlı değişkenlik gösterse de ortalama 4-8 seans arasında değişir.
Seans aralıkları 4-6 hafta olmalıdır.

REVLITE SL Ağrılı Bir Uygulama Mıdır?

Revlite Sl ile cilt gençleştirme, leke tedavisi gibi işlemler son derece ağrısız ve konforlu uygulamalardır. Dövme silme tedavisinde ise uygulamadan önce hastaya uygulanacak lokal anestezik bir krem ağrı hissini minimuma indirir. Uygulama esnasında kullanılabilen Zimmer Cryo6 hava soğutma cihazı da hastanın ağrı duymadan tedavi yaptırmasını sağlar.

REVLITE SL İle Dövme Silme Sonrası İz Kalır Mı? 

Revlite Sl ile dövme silme işleminden sonra herhangi bir iz kalmaz. Bazen uygulama alanında bir kaç ay sonra kaybolan hafif renk değişiklikleri gözlenebilir.

REVLITE SL İle Dövme Silme Sonrası Yan Etki Oluşur Mu?

Dövme silme işleminden sonra uygulama alanında kızarıklık, su toplama gelişebilir. Bu durum en fazla birkaç gün sürer. Hastaların uygulamadan sonra mutlaka güneş koruyucu krem kullanmaları önerilir.

İLGİLİ VİDEOLAR

Klinik Makaleler

ConBio, a Cynosure Company, is a recognized industry leader whose technology is strongly supported by sophisticated peer-reviewed clinical research.

Peer Reviewed

Tattoo

 1. Gold, M., MD. (2009). Tattoo removal with an electro-optic Q-switched Nd:YAG laser with a unique pulse dispersion. (April 2009). Cosmetic Dermatology, 22 (4).
 2. Karsai, S., MD, Pfirrmann, G., MD, Hammes, S., MD, Raulin, C., MD. (2008). Treatment of resistant tattoos using a new generation Q-switched Nd:YAG laser: Influence of beam profile and spot size on clearance success. Lasers in Surgery and Medicine, 40, 139–145.

Pigmentation | Hori’s Nevus

 1. Hock Leong EE, MBBS, MRCP(UK), Chee Leok Goh, MBBS, FRCP(UK), Khoo, ES-Y. Chan, PhD, Por Ang, MBBS, MRCP(UK). (2006). Treatment of acquired bilateral nevus of ota-like macules (Hori’s Nevus) with combination 532nm Q-switched Nd:YAG laser followed by 1064nm Q-switched Nd:YAG is more effective: Prospective Study. Dermatologic Surgery, 32, 34–40.

Photodamage

 1. Berlin, A., MD, Dudelzak, J., MD, Hussain, M., MD, Phelps, R., MD, Goldberg, D., MD. (2008). Evaluation of clinical, microscopic, and ultrastructural changes after treatment with a novel Q-switched Nd:YAG laser. Journal of Cosmetic and Laser Therapy, 10, 76–79.
 2. Yaghmai, D., MD, Garden, J., MD, Bakus, A., PhD, Gold, M., MD, Saal, B., MD, Goldberg, D., MD, Massa, M., MD. (2010). Photodamage therapy using an electro-optic Q-switched Nd:YAG laser. Lasers in Surgery and Medicine, 42, 699–705.