: 0 212 277 90 90

İLETİŞİM FORMU

[contact-form-7 id="5" title="Form"]
İLETİŞİM FORMU

Küçük Alanların Şekillendirilmesinde 

Hassas Lazer İşlemi

İstenildiğinde Smartlipo Triplex’e upgrade edilebilen PrecisionTX boyun, gıdı ve çene kontürünü şekillendirmede kullanılan minimal invaziv bir lazer uygulamasıdır.

Yüz şekillendirmede uzun süren, fazla kesi gerektiren operasyonlardan kaçınan hastalar için idealdir.

Bir Seans ve Bir Saatte Çözüm

PrecisionTx 1440 nm Nd:YAG dalga boyunu kullanır. Cynosure firmasının patentli SideLaze™ Fiber ve ThermaGuide™ teknolojilerini kullanarak lazer enerjisini direkt dermis ve hipodermise iletir. Böylece cilt elastikiyeti, kalınlığı ve dokusunda iyileşme sağlanır.

PrecisionTx ile Cerrahi Lazer Uygulamalarınızı Geliştirin

 • Boyun, gıdı ve çene kontürü şekillendirme
 • Ter bezlerinin subdermal ablazyonu
 • Hedef doku için 1440 nm ideal dalga boyu
 • Küçük alanların tedavisi için daha kısa kanüller
 • Patentli SideLaze 800™ fiber ile hassas uygulama
 • ThermaGuide™ sıcaklık algılama kanülü ile güvenli uygulama
 • Kısa uygulama ve kısa iyileşme süresi
 • Başarısı kanıtlanmış sonuçlar

Cilt Sıkılaşmasında %29’luk Artış

                             Yukarıdaki ultrason ölçümlerinde uygulamadan  3 ay sonra kolajen seviyesinin 1,40 mm’den 1,81 mm’ye yükseldiği gözlenmektedir. Bu da cilt sıkılaşmasında % 29’luk artış anlamındadır.

Neden PrecisionTx™?

PrecisionTx™ yüz ve boyun şekillendirmede Facelift ve benzeri cerrahi uygulamalara hazır olmayan hasta grubu için ideal bir yöntemdir. Minimal invaziv olması, düşük komplikasyon riski, kısa uygulama ve kısa iyileşme süresi tercih sebebidir.

PrecisionTx™ Uygulaması Sonrasında Yan Etki Oluşur Mu?

1440 nm dalga boyunun hemostaz etkisiyle uygulama sonrası morluk oluşması riski minimum seviyededir. Ödem ve ağrı da yok denecek kadar azdır. Hasta sosyal yaşamına hemen dönebilir.

PrecisionTx™ Sonuçları Ne Zaman Gözlenir?

İlk sonuçlar hemen görülür, 3 aya kadar artarak devam eder.

İLGİLİ VİDEOLAR

Klinik Makaleler

PrecisionTx and the 1440 nm wavelength are supported by extensive clinical data, ranging from white papers to clinical studies published in respected journals. The list below is just a sample of some of the leading published studies on PrecisionTx and the effects of the 1440 nm wavelength.

 1. Sasaki G, MD,  Tevez, MD, Ha, MD, et al. Clinical Experience using the 1440nm Wavelength with SideLaze800™ Delivery System for Facial Contouring. Data on file.
 2. Goldman, MD, Wollina, MD. Subdermal Nd:YAG Laser for Axillary Hyperhidrosis. Dermatol Surg. 2008.
 3. DiBernardo, BE, MD. The aging neck: A diagnostic approach to surgical and nonsurgical options. Journal of Cosmetic and Laser Therapy, 2013; 15: 56–64.
 4. Caplin, D, MD. Treatment of sweat glands associated with excessive sweating with unique targeted laser energy through SideLaze800 delivery system. Data on file.
 5. DiBernardo, BE, MD. Treatment of Cellulite with One Year follow-up using a 1440nm pulse laser.  Aesthetic Surgery Journal. 2011.

White Papers

 1. Clinical Experience using the1440nm Wavelength with SideLaze800™ Delivery System for Facial Contouring, Gordon H. Sasaki, MD, FACS.