: 0 212 277 90 90

İLETİŞİM FORMU

[contact-form-7 id="5" title="Form"]
İLETİŞİM FORMU
velologo

İstenmeyen tüylere ETKİLİ VE HIZLI çözüm…

Medikal cihaz olup sadece uzman hekimler tarafından kullanılmalıdır.
ETKİLİ VE HIZLI SONUÇ

Güçlü Diode lazer teknolojisi istenmeyen tüyleri derhal azaltıyor …

Venus Velocity™ geleneksel lazer uygulamalara kıyasla istenmeyen tüyleri, en geniş alanlarda bile çok daha hızlı yok eder. İyileşmeyi gerektiren bir süreç yoktur.  Uygulamanın hemen sonrasında sosyal rutin hayata derhal dönülebilir.

HER CİLT TONU İÇİN GÜVENLİDİR

Venus Velocity™ güneşten bronzlaşmış cilt dahil tüm cilt renkleri için güvenli bir uygulamadır.  İleri teknoloji soğutma sistemi ile hem daha konforlu bir epilasyon deneyimi yaşarsınız, hem de cilt ile kontakta koruma sağlar, cilde zarar vermez.

  • arms & legs: kol & bacaklar
  • face: yüz
  • chest & back: göğüs ve sırt
  • bikini area: bikini bölgesi
Neil Sadick, MD Kurulu Sertifikalı Dermatolog
Robert M. Freund, MD Kurulu Sertifikalı Plastik Cerrah
Steven Zimmet, MD Kurulu Sertifikalı Dermatolog

“Venus Concept ile çalışmayı seviyorum çünkü teknolojiler birinci sınıf. Hem teknoloji hem de iş modeli açısından her zaman yenilikçi modellere sahiplerdi, bu da uygulamamı çok karlı hale getiriyor. Sağladıkları reklam ve eğitim programları, uygulamama gelen hasta sayısını önemli ölçüde artırdı. ”

“Venüs Konseptiyle ilgili en sevdiğim şey, ürünlerinin en üst kalitesi. Ancak hepsi müşteri desteği ile ilgilidir. Muhteşem oldular. Yol boyunca her adımda size yardımcı olacak insanlar var. Partneriniz olurlar … sadece ürünü satmazlar ve sonra kaçarlar. ”

“Venüs Konsepti ile ilişkimiz çok iyi oldu. Cihazın kendisi için çok fazla yardıma ihtiyacımız olmadı – çok iyi tutuldu ve pazarlama destekleri çok yararlı. Bize çok iyi yapılmış bir hasta broşürü ve insanların gözlerini gerçekten yakalayan tam boyutlu, bağımsız bir poster sağladılar. Posteri gördükten sonra prosedürü soruyorlar. ”

Venus Velocity™ Hangi İşlemleri Yapabilir?

Venus Velocity™  CE belgeli bir cihazdır ve bronz cilt dahil tüm Fitzpatrick cilt tipleri için güvenlidir. Dermatolojik, Genel ve Plastik Cerrahi uygulamalarda; kalıcı olarak tüy gidermede kullanılır, lazer epilasyon sonrası 6.,9. ve 12.aylarda uzun süreli stabil tüy/kıl azalmasını ve tıraş sivilcelerinin giderilmesini sağlar.

Tüm İsim Hakkı korunmaktadır. Venus Velocity™; Venus Concept™’in bir ticari tescilli markasıdır.

HIZLI VE KONFORLU LAZER EPİLASYON

BEKLENTİ NE OLMALI?

Venus Velocity™ Lazer epilasyon tedavileri hızlıdır ve seansın süresi tedavi alanının genişliğine bağlı olarak değişir. Çoğu uygulamada, seanslar bir öğle yemeği molası sırasında rezerve edilebilir ve aynı seansta birden fazla küçük alana  (koltuk altı ve bikini bölgesi gibi) lazer işlem yapılabilir.

 

Kalıcı tüylerin azaltılması için birden fazla seans gereklidir, çünkü kıllar farklı aşamalarda büyürler ve epilasyon uygulanabilmesi için anajen; yani büyüme aşamasında olmaları gerekir. Çoğu hasta alan başına 4-6 seans lazer uygulama alır ve seans sayısı, tedavi edilen bölgeye bağlı olarak, her hasta için değişir. Uygulama, 4-8 hafta arayla gerçekleşir. Cilt tonunuza ve tüy/kıl tipinize bağlı olarak kişisel ihtiyaca yönelik özel tedavi planı için en yakın sertifikalı kullanıcı klinik ve doktorunuz ile iletişime geçiniz.

NASIL ÇALIŞIR?

Saç üç aşamalı bir döngüde büyür; anajen (büyüme), katajen (geçişli), telojen (dinlenme). Venus Velocity™ anajen; yani büyüme evresindeki kıl folikülünü hedeflemede kullanılan lazer türüdür. Kılların yaklaşık %30’u her hangi bir zamanda bu aşamadadır, bu sebeple sonuçları görebilmek için birden fazla tedaviye ihtiyaç vardır.

 

Venus Velocity™ kıl folikülüne enerji vererek kıl pigmenti tarafından emilir. Bu işlem folikülü yok eder, böylece kıl artık büyümez ve kalıcı kıl azalmasını sağlar.

YATIRIM GETİRİSİ

Venus Velocity ™, uygun fiyatlandırma, daha uzun garanti, tek kullanımlık ürün yok ve IoT özelliği gibi daha yüksek sahiplik getirisi sağlayan çeşitli özellikler içerir. Venus Concept’in sektöre özgü iş modeli, işletmenizin başarısını daha da artırmak için tasarlanmıştır.