: 0 212 277 90 90

İLETİŞİM FORMU

[contact-form-7 id="5" title="Form"]
İLETİŞİM FORMU

TOPARLAR
SIKILAŞTIRIR
ŞEKİLLENDİRİR
ULTRAFORMER III, genç bir cilt için yüzü toparlayan, sıkılaştıran ve daha ince hatlar için vücudu sıkılaştıran, optimum etkili, non-invaziv bir ultrason cihazıdır. MMFU-destekli kartuşlar, tedavi sırasında istenmeyen bölgeleri veya doku katmanlarını etkilemeden, yüz bölgesinde cildin sıkılaşmasını ve gerilmesini; vücut bölgelerinde ise cilt altı istenmeyen yağların azaltılmasını sağlamak için ultrason enerjisinin doğru bir şekilde hedef bölgelere odaklanmasını sağlar. HIFU enerji aktarımı yapan sistem, yüzdeki kırışıklıkları ve sarkmış cildi toparlamak için kolajeni yeniden şekillendirmek ya da gerçek potansiyelinizi yansıtacak şekilde vücut dokularını sıkılaştırmak için tasarlanmıştır.  

YENİ BİR HIFU DALGASI

ULTRAFORMER III, tek tip ultrason ışınlarını doğrudan cildin altındaki çoklu hedef tabakalara, daha yeni kollajen oluşumunu, doku sıkılaşmasını ve vücudun büyük bölgelerindeki adiposit hacminde bir azalmayı, doku altına bıçak veya iğne ile girmeden teşvik eder.

ULTRAFORMERIII ETKİ MEKANİZMASI
HIFU-destekli enerji aktarımı yapan sistem, yoğun bir ultrason dalgasını, çevreleyen bölgelerle doğrudan temas etmeden farklı katmanlardaki deri ve vücut dokusuna aktarır. Hedeflenen bölgelere 65 ~ 75 ° C stabilize sıcaklıkların aktarılmasıyla ULTRAFORMER III, vücut dokularını şekillendirme amacıyla sıkılaştırırken, bir yandan da neokolajenezi sürecini başlatmayı amaçlamaktadır.

Derinlik ve ısı ayarları hassasiyetle yapılabilen UltraformerIII ile HIFU enerjisi noktasal olarak istenilen bölgeye iletilmekte ve doğal kolajen yapımı tetiklenmektedir.

Cildin dermis tabakası, doğal olarak zaman içinde daha az kollajen sentezler.

Odaklanmış ultrason dalgaları, doğrudan cilt tabakasının içine enerji ileterek, büzülme etkisine neden olur.

İnflamasyon ve fibroplaziye neden olduktan sonra, hedeflenen bölgede yeni kollajen oluşur.

Kollajen rejenerasyonu sayesinde, cildin hem sıkılaşma hem de gerilme sürecinde kırışıklıklar ortadan kalkar.

Derinlik ve ısı ayarları hassasiyetle yapılabilen UltraformerIII ile HIFU enerjisi noktasal olarak istenilen bölgeye iletilmekte ve doğal kolajen yapımı tetiklenmektedir.

Vücutta yağ hücreleri ve selülit oluşur.

ULTRAFORMER III enerjisi, hedeflenen yağ hücrelerini yok eder.

Vücudun doğal bir iyileşme tepkisi olarak, hücreler boşluğu doldurmak için bir araya gelerek yeniden birleşirler.

Sonuç olarak, yağ tabakası vücuttan doğal yöntemlerle atılır ve düzgün, biçimli bir vücut hattı ortaya çıkar.

AVANTAJLARI

 • Non-invazif prosedür
 • Doğal ve kademeli sonuçlar
 • 15-20 dakika gibi kısa uygulama süresi
 • Ayakta tedavi
 • Anestezi gerektirmez
 • Önceden hazırlanmaya gerek yoktur
 • Post tedavi gereksinimi yoktur
 • Minimum yan etki
 • Farklı ihtiyaçlara yönelik mikro ve makro odaklı ultrason (mmfu) çoklu derinlikli kartuşlar
 • Garantili hasta ve hekim memnuniyeti
 • Mf2 derinlikli kartuş, yüzdeki dar ve hassas bölgeleri hedefler
 • İnvazif cerrahiye kıyasla güvenli ve etkili bir alternatif
 • Sunulan diğer estetik tedavileri tamamlar

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

UYGULAMA İÇİN DOĞRU BİR ADAY MIYIM?
ULTRAFORMER III, yüzdeki ince çizgileri, kırışıklıkları veya hiperpigmentasyonu tedavi eder. Aynı zamanda fazla yağlarınız olduğunu düşünüyorsanız ve daha şekilli vücut hatlarına sahip olmaksa arzunuz, yada cildinizde elastikiyet kaybı mevcutsa ULTRAFORMER III tam da aradığınız çözüm.

 

ULTRAFORMER III’DEN NASIL YARARLANABİLİRİM?
Kartuşlar, ince çizgilerin ve kırışıklıkların tedavisinde veya kalça veya bel hattının yakınındaki inatçı yağlardan kurtulmak için cildin birden fazla derinliğini hedefleyecek şekilde üretilmiştir. Hastalar, tek seansta birden fazla bölgelerine uygulama yaptırabilmekte ve sonrasında günlük hayatlarına hemen devam edebilmektedirler. ULTRAFORMER III, maksimum rahatlık ve konfor ile çözüm sunmakta ve etkileyici sonuçlar vermektedir.

 

ULTRAFORMER III YAĞI VÜCUDUNUZDAN NASIL UZAKLAŞTIRIR?
Kartuşlar ile cilde yapılan uygulamada, hedeflenen yağ hücreleri parçalanır ve lenfatik sistem aracılığıyla karaciğere taşınarak buradan vücuttan atılır. Emin olun, ULTRAFORMER III Kartuşları tarafından hedeflenen yağ hücresi kalıntıları, günlük gıda tüketimi sürecine çok benzer bir şekilde vücudun metabolizması yoluyla doğal olarak elimine edilir.

 

TEDAVİ ESNASINDA HERHANGİ BİR AĞRI OLUR MU?
ULTRAFORMER III, diğer cihazlarla karşılaştırıldığında daha önce tedavi görmüş olan uygulayıcılar ve hastalar, hem yüzün hem de vücudun hedef bölgelerinde minimum ağrı olduğunu bildirmektedir.

İLGİLİ VİDEOLAR