: 0 212 277 90 90

İLETİŞİM FORMU

[contact-form-7 id="5" title="Form"]
İLETİŞİM FORMU

Hydrafacial Blog

Vücudumuzun en büyük organı olan derimizin amacı bariyer görevi görerek bizi dış etkenlerden korumaktır. Fakat günümüz koşullarında maruz kaldığımız hava kirliliği, güneşin zararlı ışınları ve stres cildimizin doğal yaşlanma sürecini hızlandırıp yıpranmasına sebep olmaktadır. Tüm bunlarla başa çıkması için cildimize verebileceğimiz en büyük desteklerden birisi düzenli olarak Hydrafacial cilt bakımı yaptırmaktır.

Hydrafacial cilt bakımının dünya çapında bu kadar popüler olmasının sebebi yaptıranların yüksek memnuniyetidir. Her insanın cilt tipi ve sorunları birbirinden farklıysa nasıl oluyor da herkesin geri bildirimi bu kadar olumlu oluyor dersiniz? İşte sorumuzun cevabı :

Tüm cilt tiplerinin ihtiyaçlarını karşılar!

İnce çizgiler, kırışıklıklar elastikiyet ve tonus kaybı, siyah noktalar, yağlı – akneli ciltler, güneş lekeleri, cilt tonu düzensizlikleri, matlaşmış cilt, genişlemiş ve tıkalı gözenekler gibi sorunlardan ister birine ya da hepsine sahip olun çözümü Hydrafacial cilt bakımında! Çünkü Hydrafacial kişiye özel uygulanabilecek protokollere sahiptir ve cildinizin ihtiyacı olan ne ise ona uygun bir seçenek sunar.

Adı üstünde ‘’ölü’’ deri!

Sağlıklı cildin ilk kuralı üstteki işlevini kaybetmiş ölü deriden kurtulup cildin nefes almasını sağlamaktır. Hydrafacial bakımı patentli Vortex Fusion taşıyıcı serum sistemine sahiptir. Bu sistem ölü deriyi soyarken aynı zamanda cilde faydalı içerikleri cildin alt tabakasına iletir. Yani bir taşla iki kuş!

Tüm aileniz için Hydrafacial!

Ergenlik dönemindeki çocuğunuzun tıkalı gözenekleri sivilceye mi dönüşüyor? Güneşten koruyamadığınız cildinizde ton farklılıklarımı oluştu? Anneniz cildindeki kırışıklıklar yüzünden mutsuz mu hissediyor? Eşinizin cildi yağlı ve gözenekli mi? Tüm bunların çözümü Hydrafacial için özel olarak tasarlanmış serumlarda gizli. Antioksidanlarla,  peptitlerle, hyaluronik asit ve daha birçok faydalı içerikle zenginleştirilmiş serumlar ihtiyacınız olan desteği size sunar. Sağlıklı ve canlı bir cilde kavuşursunuz.

Bu öğle tatilinizde cildinizi besleyin!

Hydrafacial cilt bakımı sadece 30 dakika sürer, yani öğle tatilinizde bile yaptırıp işinize ışıl ışıl parlak bir ciltle dönebilirsiniz! Yoğun temponuz sırasında ayda bir vereceğiniz küçücük bir arada cildinize aslında çok büyük destek vermiş olursunuz. Daha prezentabl ve daha bakımlı bir görünümle kendinize güveninizi arttırın.

FDA onayına sahiptir!

Tüketiciyi korumayı amaçlayan bu onay ürünün güvenli olduğu kadar etkili olduğunu da kanıtlayan bir onaydır. Hepimiz biliyoruz ki Amerika’da bir ürünün kullanılabilmesi için FDA onayının mutlaka alınması gerekmektedir. Hydrafacial cilt bakımı cihazının ve kullanılan solüsyonlarının hepsinin FDA onayı vardır. Yani yaptığı işlemi en iyi ve en etkili şekilde yapmaktadır. Piyasada benzer isimlerle Hydrafacial taklit edilmeye çalışılmaktadır fakat sonuçları beklentiyi karşılamamakla birlikte istenmeyen yan etkilerde görülmektedir.

Daha detaylı bilgi için www.hydrafacial.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz…