: 0 212 277 90 90

İLETİŞİM FORMU

[contact-form-7 id="5" title="Form"]
İLETİŞİM FORMU

Her gün sadece birkaç dakika ayırarak sağlıklı kalın

Birçok insan, aşırı stresin neden olabileceği olumsuz sağlık etkilerinden habersizdir, en yaygın olanı ek yağ depolamasına neden olan stres hormonları nedeniyle istenmeyen vücut yağlarındaki artıştır. Ancak, sürekli olarak stresli hissediyorsanız, daha sakin bir zihniyet ve daha ince bir fiziği korumak için benimseyebileceğiniz bazı basit yaşam tarzı alışkanlıkları vardır.

Yürüyüş yapın

Bir arkadaşla bir yürüyüşe çıkmak – ister iki ayaklı ister dört ayaklı olsun – harika bir egzersiz biçimidir. Hareket etmek, zihniniz için harikalar yaratabilir. Yürüyüş, tüm fitness seviyelerindeki insanlar için mükemmeldir çünkü eklemleriniz üzerinde baskı yaratmaz. Yürümek ayrıca, karın yağlarını azaltma ve kalp ile ilgili rahatsızlıkların riskini de düşürme dahil olmak üzere birçok faydaya sahiptir.

Meditasyon

Meditasyon kalp atış hızınızı düzenler, stresi azaltabilir ve bağışıklığı artırabilir. Birçok insan meditasyon için özel eğitime ihtiyaçları olduğunu düşünür, ancak herkes istediği zaman başlayabilir. Sadece birkaç dakika sessizce oturun ve arka planda sakinleştirici bir müzikle nefesinize odaklanın. Düşüncelerinizin aklınıza doluştuğunu fark ederseniz yavaş, derin nefeslere odaklanın. Biraz yardıma ihtiyacınız varsa, meditasyon dersi deneyin veya rehberli meditasyonlar için internette arama yapın. Birçok insan, sakin olduklarında sağlıklı bir yaşam tarzını sürdürmenin daha kolay olduğunu bilir.

Kendinize özel zaman yaratın

Egzersiz iyi hissettirmekle birlikte, yorucu ve enerji tüketici olabilir, bu yüzden yapmak istediğiniz bir şeyi yapmak için her hafta zaman ayırdığınızdan emin olun. Köpük banyosunda rahatlamak ya da masaj yaptırmak gibi. Her hafta en sevdiğiniz şeylerden bazılarını yapmak için biraz zaman harcamak, stres düzeylerinizde harikalar yaratacaktır.

Sculpsure teknolojisini deneyin

Farklı bölgelerinizden yağ kaybetmek için mücadele ediyorsanız, devrim niteliğindeki SculpSure teknolojimiz, en az rahatsızlık hissi yaratacak şekilde, daha ince ve daha gösterişli bir fiziğe ulaşmanıza yardımcı olabilir. SculpSure çene, yan yağlar, uyluk, karın ve daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli inatçı yağlı alanlara müdahale etmek için uygundur. Her bir seans sadece 25 dakika sürer ve sonuçları genellikle altı hafta gibi kısa bir sürede görürsünüz. Kendinizi daha sağlıklı ve mutlu hissetmek için bahsettiğimiz minik ipuçlarını takip ederek sizde kendiniz için iyi bir şeyler yapın.