: 0 212 277 90 90

İLETİŞİM FORMU

[contact-form-7 id="5" title="Form"]
İLETİŞİM FORMU

Gelinler için olmazsa olmaz 3 güzellik uygulaması

Cynosure’un devrim yaratan lazer tabanlı teknolojileriyle, düğün gününüzde ışıldamanın en iyi üç yolu için aşağıdaki yazıya bir göz atın.

PicoSure ile parlayan bir cilde kavuşun

Haftalarca iyileşme gerektiren cerrahi prosedürlerin aksine, PicoSure’un ışık bazlı uygulamaları, nikah masasına oturmaya hazır olanlar için mükemmeldir.

Her uygulama sadece 15-25 dakika sürmektedir ve yoğun düğün hazırlıklarınıza kolayca uyum sağlayabilmeniz için herhangi istirahat süresi gerektirmez. PicoSure lazer cildin alt katmanlarına derinlemesine ulaşır, hasarlı dokuyu iyileştirir ve cildi, yeni kolajen ve elastin ile yeniden yapılandırır. PicoSure’un lazeri derinin iç yenilenme süreçlerini hızlandırır. Yaşlanmanın istenmeyen belirtileri azalır, parlak ve genç bir cilt ortaya çıkar.

Erken sonuçlar birkaç gün içinde görülebilir, 2-6 hafta boyunca ortaya çıkan optimal sonuçlara ulaşılır. Çoğu insan 6 ayda bir 2-3 seansa ihtiyaç duyar ve sonuçları korumak için her yıl devam kürü uygulanabilir. PicoSure’un yardımı ile düğün gününüzde pırıl pırıl bir cilt ile ışıldamanız çok kolay.

SculpSure ile hayalinizdeki vücuda kavuşun

Uygulama yapılan alanlarda %24’e varan oranda yağ azaltan SculpSure, düğününüz için her zaman hayal ettiğiniz vücuda ulaşmak için mükemmel bir yoldur. Dünyanın ilk non-invaziv vücut şekillendirme ve yağ azaltma için FDA onaylı hipertermik lazer uygulaması olan SculpSure herhangi bir istirahat zamanı gerektirmez.

Patentli teknolojiye sahip olan SculpSure, karın, bacak ve basenler etrafında birikme eğilimi gösteren inatçı yağları hedefler. Sadece 2-3 seansta, SculpSure vücuttan yağ hücrelerini kalıcı olarak ortadan kaldırarak memnun edici sonuçlar sunar. Her tedavi seansı sadece 25 dakika sürmektedir, bu da SculpSure’u inatçı yağlar için mükemmel bir çözüm haline getirmektedir. SculpSure ile büyük gününüzde en iyi şekilde görünecek ve hissedeceksiniz.

Vectus Lazer ile pürüzsüz ve kusursuz bir cilt elde edin

Vectus Epilasyon ile büyük günlerinizi mahvedecek tıraş kesileri veya ağda tahrişleri hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Kıl foliküllerini hedef alan Vectus Laser, sadece vücut tüylerini değil yok etmekle kalmaz aynı zamanda gelecekteki gelişimlerini de yavaşlatır. Vectus Epilasyon, günümüzde lazer epilasyonun en etkili yoludur. Vectus Laser daha büyük bir spot büyüklüğüne sahiptir, rakip teknolojilerden 2,5 kat daha hızlıdır ve sonuçlar sadece 2-3 seansta görülebilir. İlk tedavi seansından itibaren kıl gelişimi yavaşlar ve zamanla önemli ölçüde azalır.

Yukarıda bahsi geçen tüm uygulamalar artık Türkiye’de ki kliniklerde mevcuttur sizde düğün gününüzde mükemmel görünmek istiyorsanız size en yakın klinikle iletişime geçin.