: 0 212 277 90 90

İLETİŞİM FORMU

[contact-form-7 id="5" title="Form"]
İLETİŞİM FORMU

Estetikte Altın Işıltısı

İnsan ömrünün uzamasıyla birlikte emeklilik yaşının da uzadığı ülkemizde prezentabl görünümü koruma isteği de her geçen gün artmaktadır. Çeşitli diyetler ve günlük spor aktivitesi vücudumuzu dinç tutmak için olmazsa olmazlar arasındayken minimal estetik dokunuşlar da cildimizin olmazsa olmazı haline geldi.

Kadın ya da erkek her cildin farklı yapısı ve ihtiyaçları vardır. Tüm bu cilt tiplerinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek olan Scarlet S ise gelişmiş teknolojisiyle bizlere büyük avantajlar sunmaktadır.

Altın frekans adıyla bilinmesinin sebebi uygulamanın yapıldığı başlıktaki mikro iğnelerin altınla kaplı olmasıdır. Altın bilindiği gibi vücuda en uyumlu metaldir ve iletkenliği yüksek olduğu için radyo frekans enerjisini cildinin alt tabakalarına kadar iletebilmektedir.

Bu enerji elastin ve kolajen liflerinin üretilmesini sağlar yani cildinizin kendini yenileme mekanizmasını harekete geçirir. Sonuç; daha gergin, pürüzsüz ve genç bir cilt!

Yüz, boyun ve dekolte bölgelerine uygulanabildiği için total bir gençleştirme etkisi yaratır. Sadece birkaç seansta etkilerini gözlemleyin ve yaz aylarında giydiğiniz askılı elbiselerinizin içinde göz kamaştırın.