: 0 212 277 90 90

İLETİŞİM FORMU

[contact-form-7 id="5" title="Form"]
İLETİŞİM FORMU

 Dondur… Yok Et…

Medikal cihaz olup klinik ortamında uzman hekim denetiminde kullanılması zorunludur.

360° VÜCUT ŞEKİLLENDİRME

Spor salonunu üyeliklerine ve diyet rejimlerine harcanan zaman ve para göz önüne alındığında ALFACOOL 360°, yağ azaltma deneyimi için kesin çözümdür. Çepeçevre soğutma teknolojisi ile tasarlanan çoklu soğutma başlıkları vücudunuzun her bölgesinde, dizlerden çene altına kadar kesin ve invaziv olmayan sonuç sağlar, yağları dondurarak parçalar.

360° Çepeçevre Soğutma Teknolojisi
Önceki yöntemlerle kullanılan geleneksel iki taraflı soğutma methodundan farklı olarak, ALFACOOL 360; hedeflenen alanların tamamını kapsamakta ve mutlak yağ parçalanma etkisini %18,1’e kadar artırmaktadır.
Birikmiş inatçı yağların erimesi

ALFACOOL 360’ın etrafındaki dokuya ve sinir 
bölgesine hiçbir zarar vermeden, sadece deri altındaki yağ katmanının önemli

bir miktarını dondurarak parçaladığı bilimsel olarak ispatlanmıştır.

En Zayıf Haliniz için bir Alfa Planı Gerek!

Daha zayıf görünüm için Bir Çözüm…Bir Yaşam şekli

İnatçı ve istenmeyen yağlarınızdan ALFACOOL 360° ile kurtulduktan sonra doktorunuz, daha sağlıklı bir yaşam için; yeme alışkanlıklarınızı ve fiziksel aktivitelerinizi planlayarak bu yağlardan sonsuza kadar kurtulmanıza rehberlik edecektir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

AlfaCool 360 ın avantajları nelerdir?

AlfaCool 360 çeşitli soğutma başlığı opsiyonları sayesinde çene altından dize kadar vücudunuzda uygulanan tüm alanlardaki birikmiş ve inatçı yağları invaziv olmayan şekilde dondurabilir. Doktorunuzla kişiye özel AlfaCool 360 uygulama kararı aldıktan sonra yeni fit vücut hattınızı rahatça deneyimleyebileceksiniz.

İnatçı yağlar AlfaCool 360 ile nasıl doğal yol ile vücuttan atılır?

Soğuk başlıklar hedef bölgedeki inatçı yağları dondurur. Tedavi sırası ve sonrasında donan yağ hücreleri kristalleşir ve metabolizma idrar yolu ile bu kristalleşmiş yağ parçacıklarını vücuttan atar.

AlfaCool 360 uygulamasından sonra başka özel tedaviye gerek var mı?

Kesinlikle! Tedavi edilen alanın kalınlığına ve yoğunluğuna göre doktorunuza danışarak 4 haftalık süreden sonra ek tedaviler alabilirsiniz. Arzu ettiğiniz sonuca biran önce ulaşabilmek için işlemin hemen arkasından kan dolaşımını hızlandırmak için mesaj terapi alınmasını öneriyoruz.

AlfaCool 360 için uygun muyum?

Eğer bel bölgesi yağlanması, çene altı yağlanması, şişman kol gevşekliği ve kilolu karın bölgesinden şikayetiniz varsa, bu şikayetleriniz sabah yapılan koşu egzersizi ve düz diyetle gitmeyecektir.  Doktorunuza danışın ve Alfa Cool 360 ın size nasıl hızlı ve zahmetsiz fayda sağlayacağı hakkında bilgi alın.

AlfaCool 360 u kullandığım için çok şanslıyım. Surround Cooling in bir üst gelişmiş versiyonu.

Yağ parçalaması gözle görülür derecede daha kuvvetli ve hastalarımızı oldukça memnun.

Çene Altı Bölgesi, ALFACOOL 360 yaptıran

Çene altı yağlarınızdan kurtulun Çenenin altındaki inatçı yağ (AKA çift çene), birçok insanın mücadele ettiği ve çıkarmakta zorlandığı bir alandır. Neyse ki, yeni Clatuu Alpha çenenin altındaki istenmeyen yağları etkili bir şekilde gidermek için tasarlanmıştır. Clatuu Alpha’nın yağ dondurma teknolojisi, tüm hasta ihtiyaçları için hızlı, rahat ve tamamen invaziv olmayan yağ giderme tedavilerine olanak tanır. Three Üç kadının çift çene azaltma yolculuğunun bu kısa gizli zirvesine bir göz atın, burada tedavi deneyimlerini yenilikçi Clatuu Alpha ile paylaşıyorlar

Bel Bölgesi, Stephanie

İnatçı yağlardan kurtulmak gerçek bir meydan okuma olabilir ve hatta bazıları için korkutucu olabilir. Bazılarımız için sadece gün yeterli saat gibi görünmüyor ve egzersiz ve sıkıcı yemek hazırlama sadece bir seçenek değil. Ne kadar sinir bozucu olabileceğini anlıyoruz. Neyse ki, inatçı yağ ceplerinden kurtulmanın daha kolay ve daha az korkutucu bir yolu var. Alfa, yağ hücrelerini doğal olarak yok etmek için hassas soğutma enerjisi seviyeleri kullanır. Yeni ve geliştirilmiş teknoloji ve tasarım, bir dizi alanda, bir saatten daha kısa sürede bireylerin yağ kaybetmesine izin veriyor! Öyleyse yağınızdan kurtulmanıza ve zamanınızın kontrolünü geri almanıza ve sizin için gerçekten önemli olan şeylere geri dönmenize yardımcı olalım! Kendinize bir göz atın ve Alpha ile yağdan kurtulmanın ne kadar hızlı ve kolay olduğunu görün!

Bacak içi, Mena

Sonunda inatçı yağınızla sağlıksız ilişkinizi sona erdirmeye hazır mısınız? Neyse ki, Clatuu Alpha nihayet inatçı yağa veda etmenize yardımcı olmak için burada! Yeni Alfa, birçok sorunlu bölgede yağdan kurtulmak için tasarlandı. Tedaviler tamamen invaziv değildir ve o kadar hızlıdır ki öğle yemeğinde tamamlayabilirsiniz! İnatçı yağları temizlemenin ne kadar hızlı ve kolay olduğunu görmek için Mena’nın tedavi yolculuğuna göz atın! ※ Clatuu Alpha Özelliği ■ Her Nokta İçin Çeşitli Aplikatörler ■ Tüm İhtiyaçlar İçin Genişletilebilir Aplikatör Çeşitleri ■ Hızlı ve Kolay Aplikatör Değişimi ■ Her Açıdan Herhangi Bir Tedavi Alanı ■ Yükseltilmiş 360 More Daha Fazla Bilgi İçin Surround Soğutma: